By czynić Ghanę lepszym miejscem

mabel18.1

Jestem ogromnie wdzięczna osobom, które wspierają moją edukację, za to kim staję się dzięki szansie jaką mi podarowali – pisze do fundacji Mabel Boateng z Ghany. Wsparcie jakie otrzymuję od 2016 roku, aż do tego momentu, z całą pewnością przyczynia się, bym stała się silną i niezależną kobietą.

Obecnie jestem na 2 roku studiów na University of Winneba, studjując edukację wczesnoszkolną i przedszkolną. Studia sprawiły, że stałam się dużo pewniejsza siebie, swoich możliwości i kwalifikacji. Dużo łatwiej odnajduję się w towarzystwie, zabierając głos w sprawach istotnych dla rozwoju dziecka, dużo pewniej podchodzę do pracy, którą wykonuję na co dzień. Widzę ogromny wpływ wiedzy i nowych umiejętności jakie nabywam i które bezpośrednio przekładają się na efekty mojej pracy z dzieciakami i młodzieżą – którą również się zajmuje. Ostatnio prowadzę zajęcia dla młodych dziewczyn, które wchodzą w wiek dojrzewania. Często patrzę na nie swoimi oczyma, chcę by wyrosły na dojrzałe, odpowiedzialne i świadome siebie kobiety. Ja również taką pragnę być.

Słowa nie wyrażą mojej wdzięczności za pomoc i wsparcie, które otrzymałam od Fundacji Dzieci Afryki. Wszystko co mogę obiecać to to, że będę starać się jeszcze bardziej wywierać wpływ i używać wiedzy oraz umiejętności jakie zdobywam w czasie moich studiów, by czynić Ghanę lepszym miejscem. Dziękuję.

Mabel Boateng

mabel18.3

Mabel z przedszkolakami

więcej o Mabel i formie wsparcia