Być dzieckiem w Ugandzie

Być dzieckiem w Ugandzie

Droga Koleżanko, Drogi Kolego! … i nie ważne ile masz lat!
Przyjdź, poznaj nas, zostań!
Zapraszamy do zespołu wolontariuszy DZIECI AFRYKI!
Marzy nam się budowanie ekipy, którą oprócz wspólnej pasji łączy sympatia do siebie nawzajem.

Chcemy, aby bycie wolontariuszem Fundacji DZIECI AFRYKI dawało Wam jak najwięcej satysfakcji. Oprócz świadomości czynienia czegoś dobrego dla drugiego człowieka w Afryce, chcemy dać Wam możliwość zdobywania nowej, ciekawej wiedzy, dzieląc się z Wami własnymi doświadczeniami wolontariackimi oraz wrażeniami z wypraw po Czarnym Lądzie.
Pracy mamy ogrom. Dla każdego znajdzie się zadanie. Potrzebujemy ludzi z pasją pomagania, kreatywnych, z odrobiną wolnego czasu.

Zazwyczaj spotykamy się w każdą drugą sobotę miesiąca!

 

Najbliższe spotkanie odbędzie się 9 maja 2015 r.
Początek godz. 10.30 – koniec godz. 16.30.
Miejsce: siedziba fundacji przy Al. Zjednoczenia 13 w Warszawie (dogodny dojazd Metrem do stacji „Stare Bielany”, potem 400 metrów w kierunku Urzędu Dzielnicy Bielany)

 

Podczas majowego spotkania (już ostatniego w Warszawie przed wakacjami) będziemy mieli przyjemność wysłuchać relacji z wyjazdu do Ugandy przedstawicieli warszawskiego gimnazjum, z którą fundacja buduje szkołę na półwyspie Koja.  W kwietniu br. delegacja placówki udała się w podróż na afrykański kontynent, aby sprawdzić jak idą postępy w budowie kompleksu szkolnego, poznać nauczycieli, miejscową społeczność a przede wszystkim uczniów. Jak zostali przyjęci przez mieszkańców Ekiruddu? Czego nauczyli miejscowe dzieci?
O poziomie edukacji na ugandyjskiej prowincji już 9 maja.

ponadto: comiesięczna odprawa oraz konkretne zadania do wykonania :-)

d.04.29