Gratulacje od dzieci w Nguelemendouka

merci350To dla nas honor i ogromna radość, które chcemy Wam przekazać za pośrednictwem tego listu - tymi słowami rozpoczyna się list młodych Kameruńczyków, których Fundacja Dzieci Afryki wspierała w latach 2009-2018 we współpracy z siostrami ze Zgromadzenia Świętego Michała Archanioła.

Fundacjo DZIECI AFRYKI!
Drodzy Dobroczyńcy! Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Wiele lat minęło, dziesięć lat, od kiedy utwierdzacie Waszą obecność w Afryce. Pozwólcie, że przekażemy Wam najszczersze gratulacje z okazji 10 rocznicy Waszego istnienia na kontynencie afrykańskim.

Z tego samego powodu chcemy podziękować Wam za wszystko co robicie dla dzieci afrykańskich. Brakuje nam słów, żeby wyrazić nasze gratulacje i słowa zachęty, ponieważ Wasze dzieła są ogromne. Nie bylibyśmy w stanie wyliczyć tego wszystkiego co robicie dla wsparcia dzieci i młodzieży afrykańskiej.

10 lat, to nie 10 dni, dlatego naprawdę przyjmijcie nasze wyrazy uznania.  Przez 10 lat wytrwale wspiercie dzieci! Jednym głosem wszystkie dzieci wraz s. Immakulatą Faustynowicz – odpowiedzialną za Oratorium św. Michala Archanioła w Nguelemendouka, przekazują Wam gratulacje. Wspólnie wszyscy się modlimy! Niech Bóg Wszechmogący towarzyszy Waszej ciężkiej misji i napełni Was stokrotnie swoją łaską!

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus,
młodzi i Immakulata

merci1