Jedno człowieczeństwo

mlekoW Światowym Dniu Pomocy Humanitarnej inaugurujemy V edycję akcji „Jedno człowieczeństwo”.

Każdy kto w terminie od 19 sierpnia 2020 r. do 30 czerwca 2021 r. zapewni przynajmniej jednemu dziecku PAKIET NA START otrzyma certyfikat „ONE HUMANITÉ / JEDNO CZŁOWIECZEŃSTWO” wystawiony przez fundację i potwierdzony przez misyjny ośrodek zdrowia w Afryce.

Mleko w proszku można kupować w MARKECIE DZIECI AFRYKI w całych pakietach oraz mniejszych ilościach do końca czerwca 2021 r. Certyfikaty będą wystawiane i wysyłane po zakończonej akcji w terminie do 31 grudnia 2021 r. Certyfikat nr 1 otrzyma osoba, która podarowała najwięcej pakietów, potem nr 2, nr 3 itd.

Jedno opakowanie mleka w proszku, które kosztuje 15 zł, równa się jeden tydzień życia dziecka. Zatem 390 zł tj. 26 opakowań mleka w proszku (niezbędny pakiet na start), to podarowane każdemu dziecku pół roku życia. Jest to chyba najprostszy i najbardziej trafiający w sedno przelicznik. Każdy z nas może zostać prawdziwym bohaterem praktycznie nie ruszając się z domu.

więcej o akcji
h1_17


FINAŁ IV EDYCJI

Zarząd fundacji, jak co roku, przyznał imienne certyfikaty dla Darczyńców, którzy wzięli udział w IV edycji akcji „Jedno człowieczeństwo”, polegającej na podarowaniu przynajmniej 1 pakietu na start (półroczny zapas mleka w proszku) dla jednego głodującego dziecka.

Ludzie Pięknych Serce podczas IV edycji podarowali łącznie 63 pakiety – dziękujemy pięknie i gratulujemy!

24 certyfikaty wkrótce odbędą daleką drogę, by zostać podstemplowane pieczęcią jednego z misyjnych ośrodków zdrowia w Afryce, dokąd dociera nasza pomoc. Za kilka miesięcy zostaną przekazane Darczyńcom dla których pojęcie „Jedno człowieczeństwo” nie jest tylko hasłem lecz mottem życia.

wykrzyknik1Certyfikat nr 1 otrzymał po raz czwarty z rzędu Pan Mariusz z Goleniowa za 12 „pakietów na start”,

Certyfikat nr 2 otrzymał Pan Gabriel z Krakowa za 8 „pakietów na start”

natomiast Certyfikaty nr 3 i 4 trafią do rąk Pani Katarzyny z Warszawy i Pani Aleksandry z Siemiatycz za podarowane 4 „pakiety na start”

GRATULUJEMY !!!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.