Paczka dla dzieciaczka

paczka1aPo raz kolejny ogłaszamy akcję pomocy świąteczno-noworocznej dla ubogich dzieci w Afryce. Akcja adresowana jest głównie do adopcyjnych rodziców dzieci programu „Adopcja Serca” oraz opiekunów wychowanków programu „Bilet do Świata” w Kamerunie. W tym roku realizowana jest we współpracy z s. Lucyną Wajdą ze Zgromadzenia Świętego Michała Archanioła w Nguelemendouka.

Za pozyskane środki, tradycyjnie już, pragniemy podarować dzieciom i młodzieży podarunki praktyczne. W latach poprzednich były to m.in. ręczniki i przybory toaletowe, plecaki do szkoły, stroje sportowe itp. W tym roku inicjatywa leży po stronie s. Lucyny, która od września br. przejęła obowiązki zarządzającej Oratorium Św. Michała Archanioła.

Apelujemy zatem, wzorem lat ubiegłych, do rodziców i opiekunów naszych wspólnych podopiecznych w Kamerunie, jak również do wszystkich Ludzi Pięknych Serc, o wsparcie akcji świąteczno-noworocznej, by jak najwięcej dzieci w Nguelemendouka i okolic otrzymało od NAS prezent na Święta Bożego Narodzenia!

 

Dziękujemy tym rodzicom/opiekunom, którzy już dokonali wpłatę :-)

Aby wszystkie dzieci z oratorium otrzymały prezenty potrzebujemy na ten cel zebrać minimum 12.000 zł

 


w worku św. Mikołaja znalazło się
12.253,84 zł


Akcja trwa do 6 grudnia 2015 r.

paczka5

finał akcji 2014 – grupa przedszkolna

paczka6

finał akcji 2014 – grupa szkolna