Platforma misyjna

Jesteś ciekawy świata? Dysponujesz czasem wolnym od 1 do 3 miesięcy lub dłuższym? Rozważasz możliwość wyjazdu na Czarny Ląd, by dzielić się swoimi umiejętnościami? Posiadasz środki na zakup biletu lotniczego do jednego z krajów afrykańskich? 

Jeżeli na wszystkie w/w pytania odpowiadasz „tak” to może jedna z ofert zgłoszonych przez polskich misjonarzy jest skierowana właśnie do Ciebie?

01. NAUCZYCIEL PRAC RĘCZNYCH
dyr Ewa Gawin przyjmie na wolontariat nauczyciela prac ręcznych – artystycznych do szkoły dla głuchoniemych dzieci w Bertoua, we wschodnim Kamerunie.

02. HYDRAULIK, MECHANIK
dyr ks. Mirosław Gucwa przyjmie na wolontariat tzw. „złotą rączkę” do prac technicznych na terenie Centrum Misyjnego w Bouar, na zachodzie Republiki Środkowoafrykańskiej.

03. POMOC MEDYCZNA
s. Donata Krupa przyjmie na wolontariat osobę z przygotowaniem medycznym (pielęgniarka, ratownik medyczny) do misyjnego ośrodka zdrowia w Djouth, we wschodnim Kamerunie. Wymagana znajomość jęz. francuskiego (komunikatywność), samodzielność w podejmowaniu decyzji.

w/w misjonarze zapewniają zakwaterowanie oraz wyżywienie

KONTAKT:
fundacja@dzieciafryki.com


Fundacja DZIECI AFRYKI pośredniczy wyłącznie w nawiązaniu kontaktu z autorem ogłoszenia. Nie jest organizatorem wolontariatu misyjnego.