Pomagam… dar dla fundacji

pomagam350

W roku 2019 obchodziliśmy pierwszy skromny jubileusz. 10 lat dla afrykańskich dzieci, we współpracy z polskimi misjonarzami, z pomocą Ludzi Pięknych Serc stale lub okazjonalnie wspierających nasze działania. Dziękujemy! Bez Darczyńców nie moglibyśmy pomóc dziesiątkom tysięcy dzieci oraz młodzieży, budować studnie i szkoły, zaopatrywać ośrodki zdrowia w sprzęt, lekarstwa czy środki opatrunkowe.

Ileż to już historii za nami? – czasem dramatycznych, podniosłych chwil i wzruszeń, czasem zabawnych. Ileż to tysięcy kilometrów pokonanych, by co roku osobiście docierać w miejsca, gdzie każdego dnia trwa walka o przetrwanie?

Wszyscy podróżujemy „z misją”, wszyscy jesteśmy misjonarzami! Jedni zaszczepieni na wszystkie choroby świata z paszportem w kieszeni, drudzy nie wchodząc na pokład samolotu mają znaczący udział w świadczeniu pomocy humanitarnej. Razem dajemy nadzieję, sprawiamy radość, zmieniamy świat! Dziękujemy!

W duchu wdzięczności za okazane zaufanie oraz wspieranie programów pomocowych na rzecz ubogich w Afryce, prosimy o dar Waszych Serc dla Fundacji Dzieci Afryki, umożliwiający bezpieczną, sprawną i efektywną realizację celów statutowych.

wykrzyknik1Działania fundacji można wspierać w różnoraki sposób np. poprzez przekazanie darowizny pieniężnej, dokonując zakupów przez Internet, oddając używaną odzież lub darując 1% podatku. 


przelew bankowy na rachunek główny*
/dla swojej wygody złóż w banku zlecenie stałe/

Fundacja DZIECI AFRYKI
al. Zjednoczenia 13, 01-829 Warszawa
04 1140 2004 0000 3302 8070 6407
tytuł: F1 – dar dla fundacji


transakcja kartą płatniczą lub kredytową
/opis transakcji: DAR DLA FUNDACJI/

Beautiful Earth - South Africa and Madagascar


darowizna przez portal zbiórek charytatywnych
/zostań stałym „Pomagaczem”, zleć comiesięczny datek/

logo_siepomaga


darowizna przez portal społecznościowy
/przekaż datek lub zorganizuj zbiórkę urodzinową/

facebook_logo


zakupy przez Internet

fani mani


oddanie używanej odzieży

ubrania do oddania


 1% podatku
/cel szczegółowy: Dzieci Afryki/

1procent252


* Darczyńcy wpłacający regularnie na rachunek główny darowiznę DAR DLA FUNDACJI mogą otrzymać w pierwszym kwartale kolejnego roku imienny certyfikat „Pięknego Serca” wraz z upominkiem z Afryki (przy stałych wpłatach, przez okres minimum 12 miesięcy). Certyfikaty nr 1,2 i 3 podpisywane są przez Założycieli oraz dzieci w Afryce wraz z dokumentacją fotograficzną.

wykrzyknik1Darowizna na rzecz OPP może zostać odliczona od dochodu w rocznym rozliczeniu PIT/CIT. Dotyczy to nie tylko środków pieniężnych, ale także wartości darowizny innej niż pieniężna i odnosi się do wszystkich darowizn dokonanych w ciągu roku kalendarzowego.

Darowizna na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego – Rozliczenie Podatkowe.


Certyfikaty Pięknych Serc za rok 2019 otrzymali:

nr 1 Pan Mariusz z Goleniowa
nr 2 Państwo Joanna i Krzysztof z Warszawy
nr 3 Pani Anna z Tuchowa
nr 4 Pan Mariusz z Łodzi
nr 5 Pan Grzegorz z Rzeszowa
nr 6 Pan Radosław z Bydgoszczy
nr 7 Pan Krzysztof z Dębskiej Kuźni
oraz 7 innych osób

certyfikaty1

GRATULUJEMY i PIĘKNIE DZIĘKUJEMY :-)