Radość dzieciom

PRIORYTET ROKU

111radosc dzieci 350Od dziesięciu lat nasza fundacja realizuje programy pomocowe skierowane ku najuboższym mieszkańcom krajów afrykańskich. Pomagamy chorym i starcom, zaopatrując ich w lekarstwa i wspomagając materialnie. Ale przede wszystkim docieramy do osieroconych, ubogich dzieci, wspierając je w nauce, dożywiając, zapewniając opiekę medyczną, tak jak to czynią również inne organizacje niosące pomoc w Afryce. Jest jednak coś, co nas wyróżnia!

To nasza misja, misja sprawiania radości dzieciom! Podczas organizowanych corocznie MISJONER „podróżnicy z misją” docierają do odległych, zaniedbanych miejsc, niosąc dzieciom nie tylko pomoc materialną, ale też radość, wywołując uśmiechy na ich twarzach. Standardem stały się wycieczki edukacyjno–rekreacyjne do parków narodowych lub rozrywki, na basen, nad ocean itp. W misjonerskim pakiecie niespodzianek dzieci mają zapewniony pożywny posiłek, super zabawę, a także… lody – wszystko po raz pierwszy w życiu!

radosc dzieciom1

Skupiając się na zaspokajaniu podstawowych potrzeb dzieci, często odsuwamy na później moralny obowiązek zadbania o realizację ich niezaprzeczalnego prawa do radosnego, beztroskiego dzieciństwa, które w Afryce trwa przecież tak krótko! Wpłacając środki na powyższy cel stajesz się jednym z fundatorów wspaniałej dziecięcej przygody, która bez Twojej pomocy, w trudnych afrykańskich warunkach, nigdy by się nie wydarzyła.

Podarujmy dzieciom uśmiech!

Fundacja DZIECI AFRYKI
Al. Zjednoczenia 13, 01-829 Warszawa
78 2490 0005 0000 4600 9165 1606
tytuł: M2 – radość dzieciom

Beautiful Earth - South Africa and Madagascar

radosc dzieciom2


w roku 2020
program wsparli Ludzie Pięknych Serc:
pozyskano 9.466,80 zł
(stan na 31.05.2020 r.)

Agnieszka – Józefów
Agnieszka – Jelenia Góra
Agnieszka – Kamień Pomorski
Agnieszka – Szczecin
Anna – Kraków
Anna – Warszawa
Antonina – Słubice
Dariusz – Katowice
Elżbieta – Zaborów
Ewa
Ewelina – Ełk
Ilona – Rajcza
Justyna – Korczew
Karolina – Majdan Królewski
Konrad – Laskowa
Marlena – Warszawa
Marta – Poznań
Mirosław – Radłów
Parafia Mokobody
Piotr – Warszawa
Rafał – Warszawa
Zuzanna – Warszawa

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.