Ubrania do oddania

Ubrania do oddania

Zastanawiasz się czasem jak w rozsądny sposób zutylizować zalegające czy niepotrzebne ubrania i akcesoria tekstylne? Teraz to żaden problem! Oddaj Dzieciom Afryki to co zalega w Twojej szafie w sposób bardzo wygodny i zupełnie bezpłatny.

Za pośrednictwem portalu UbraniaDoOddania.pl, który powstał z myślą o Tobie oraz organizacjach charytatywnych i ich podopiecznych, możesz przekazać niepotrzebną odzież, wybierając Fundację Dzieci Afryki jako odbiorcę 1 zł z 1 kg przekazanych przez Ciebie ubrań i tekstyliów, pakując je wcześniej do 60. litrowych worków, które bezpłatnie odbierze kurier z miejsca i o czasie, które wskażesz. Odkryj radość pomagania!

fda.01ubrania

Uprzejmie informujemy, iż nie ma możliwości zgłoszenia w portalu darowizny powyżej 18 worków, tj. ok. 90 kg ubrań. Wynika to głównie z trudności jakie mają kurierzy z odbiorem tak dużej liczby worków.

Uprzejmie prosimy, aby Darczyńców fundacji samodzielnie korzystali z portalu. Głównym założeniem funkcjonowania Ubrania do Oddania jest zapewnienie Darczyńcy możliwie prostego, szybkiego i intuicyjnego procesu przekazywania darowizn finansowych poprzez oddanie, niepotrzebnych ubrań kurierowi, który zamawiany jest całkowicie bezpłatnie. Gorąco zachęcamy, aby każda osoba, która chciałaby wesprzeć kampanię charytatywną samodzielnie zakładała swój profil na portalu i zgłaszała darowiznę osobiście.

zespół
Ubrania do Oddania