Wolontariusze 2018/2019

zadeklarowani ze stażem przynajmniej 6. miesięcznym:

adama1Adam Amine (wolontariusz roku 2017/2018)

93 czyli najlepszy rocznik :-) Jest studentem V roku w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa i Ochrony na kierunku bezpieczeństwo narodowe. Pracuje w hurtowni elektro-technicznej, jako magazynier. Miłośnik zwierząt, a szczególnie psów. Jego największą pasją jest sport i muzyka. Szczególnie interesuje się historią i polityką. W Fundacji znalazł się przez  przypadek, ale możliwość działania w niej traktuje, jako część własnej samorealizacji. Chce zmieniać świat, a jego celem jest dotarcie do jak największej grupy ludzi, by móc obudzić w nich wrażliwość oraz miłość.

pawel2Paweł Macuga – prawnik

Z wykształcenia prawnik, z zamiłowaniem do książek, podróży i dziwienia się światu. „Życie, którego głównym celem jest spełnienie osobistych pragnień, prędzej czy później przynosi gorzkie rozczarowania (…). Najpiękniejszą rzeczą, jakiej możemy doświadczyć jest oczarowanie tajemnicą. Jest to uczucie, które stoi u kolebki prawdziwej sztuki i prawdziwej nauki. Ten, kto go nie zna i nie potrafi się dziwić, nie potrafi doznawać zachwytu, jest martwy, niczym zdmuchnięta świeczka”. – Albert Einstein

agnieszka_makieła1Agnieszka Makieła

Studentka budownictwa na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Od 2013 roku wakacyjna wolontariuszka w Lourdes. Ciekawa świata, lubi języki i szybko się ich uczy, żeby móc porozumiewać się z przyjaciółmi różnych narodowości.

magda nazaruk_150Magdalena Nazaruk

Zawsze fascynowałam się Afryką – głównie w kategorii ludzi, kultury i przyrody – tak odmiennej od naszej. Z tego powodu nie chciałam stać biernie wobec niesprawiedliwości i krzywd z jaką od wielu lat boryka się ten kontynent. Jestem w fundacji, ponieważ jestem już zmęczona rozwiązywaniem problemów tzw. „pierwszego świata”. Pragnę zaoferować poprzez swoje działania realną pomoc mieszkańcom Czarnego Lądu oraz szukam miejsca gdzie mogłabym się realizować jako człowiek, robiąc coś co w moim odczuciu naprawdę ma sens. Prywatnie bardzo lubię aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu z psem, spotykać się ze znajomymi oraz podróżować w ciepłe i piękne miejsca nad wodą.

karina_lembowicz1

Karina Lembowicz

W 2004 roku, po skończeniu studiów, spełniając swoje marzenie wyjechałam do Hiszpanii i od tego czasu mieszkam w Madrycie. Pracuję w sektorze odnawialnych źródeł energii jako kontroler finansowy. Moją pasją są podróże i poznawanie innych kultur, bo w czasie krótkiego wyjazdu człowiek dowiaduje się więcej o świecie niż podczas lat nauki. W wolnym czasie uczę się języków obcych, czytam i uprawiam sport.

ewelina150Ewelina Wiśniewska

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Studiowałam higienę stomatologiczną oraz zdrowie publiczne. O Fundacji DZIECI AFRYKI dowiedziałam się poprzez program „Dentysta w Afryce”, który jest mi bliski ze względu na pracę zawodową i moje zainteresowania związane ze stomatologią. Pan Bóg stawia na mojej drodze ludzi, od których doświadczam wiele dobra i sama też pragnę dzielić się dobrem z innymi. Wolontariat w Fundacji daje mi dużo radości. Mogę pomagać w różny sposób i poznawać jak wygląda praca misyjna na kontynencie afrykańskim.

zadeklarowani początkujący:

Klaudia Krzyżanowska od czerwca 2018 r.
Elżbieta Klimaszewska od września 2o18 r. (misyjny)
Michał Kaniewski od września 2018 r.
Barbara Jarząbek od października 2018 r.
Iga Urzędowska od października 2018 r. (misyjny)
Grażyna Pol od października 2018 r. (misyjny)
Weronika Brzezińska od listopada 2018 r. (misyjny)
Włodzimierz Mikke od listopada 2018 r. (misyjny)
Urszula Grabarczyk od listopada 2018 r. (misyjny)
Anna Woltańska od listopada 2018 r. (misyjny)
Anna Malarska od listopada 2018 r. (misyjny)
Patryk Kinel od listopada 2018 r. (misyjny)